Renault ESPACE

Cestujte „první třídou“

_ _
_

Zážitek na palubě vozu

Klid v duši zaštítěný technologiemi


Jízdní asistenti Renault EASY DRIVE, ekosystém Renault CONNECT, režimy MULTI-SENSE a ještě mnohem více. Využijte výhody inovací a usnadněte si svůj každodenní život.  

1576575014165.jpg

MULTI-SENSE


S technologií Renault MULTI-SENSE si můžete přizpůsobit jízdu svého ESPACE přesně podle svých představ a požadavků: od výběru osvětlení, přes řízené odpružení podvozku, systém pohonu všech kol 4CONTROL, až třeba po reakce a zvuk motoru. 

1576575014561.jpg

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE


Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu! Adaptivní světlomety s technologií LED MATRIX VISION, společník při jízdě na dálnici nebo při uvíznutí v dopravní zácpě, aktivní detekce rozpoznání vozidel vzadu... Vychutnejte si ty nejlepší technologie na palubě svého ESPACE a cestujte s klidnou myslí.

1576575012043.jpg

Multimediální systém EASY LINK


Chytrá navigace, automatická aktualizace map, konektivita, rádio, mobilní aplikace a mnohem více... Díky systému Renault EASY LINK zůstanete na svých cestách připojeni a ve spojení. Všechny potřebné informace vidíte ve svém ESPACE zobrazené na středovém 9,3“ displeji.

Komfort a modulární rozvržení

Unikněte každodennímu stresu 


Prostorný, modulární a komfortní. S ESPACE bude každá vaše cesta jedinečným zážitkem.

1576575012451.jpg

Prvotřídní komfort


Prvotřídní únik... ESPACE je ideálním společníkem na dlouhé cesty. Jeho 5 nebo 7místná verze vás svým komfortem a sofistikovaností skutečně zaujme. Jste připraveni na výjimečný zážitek? 

1576575012822.jpg

Přizpůsobitelný modulární design


Využijte jeho modulární uspořádání na maximum! Sklopte sedadla svého ESPACE buď samostatně, nebo všechna najednou. Stačí jedno cvaknutí a interiér vašeho vozu vám dodá vše, co potřebujete – to je modulární design One Touch.

Prodáváme vozy značek